Vaše Vzkazy

 
 

Milí čtenáři, zde máte možnost mi napsat Vaše dojmy, prožití, zkušenosti s poradnou nebo jak na Vás stránky působí, či cokoli, co byste mi chtěli sdělit.

 

Děkuji

 
 
 

Diskusní téma: Vaše Vzkazy

Nejkrásnější na světě...

Datum: 16.11.2018 | Vložil: Komeťáček

...jste Vy, paní Moniko. Vám všechna čest a sláva! Děkujeme za Vaši práci a svítivé duchovní vyzařování! :-)

Povzbuzení

Datum: 09.10.2016 | Vložil: Věra

Milá Moniko , jste krásný člověk a děkuji , že jsem si dnes mohla přečíst vaše stránky , které nádherně pohladily a povznesly moji duši . Bohužel , takových lidí jako jste Vy je málo. Přeji Vám at Vám tu krásu nikdo neukradne . Ten dnešní svět je tak zoufalý a lidé tomu moc nerozumí . Ale přesto jste mne moc povzbudila . Děkuji

Re: Povzbuzení

Datum: 09.10.2016 | Vložil: Monika

Milá paní Věro, zahřálo mne u srdíčka, že Vás stránky povzbudily. Děkuji a přeji Vám mnoho sil v dnešní nesnadné době :-)

Poďakovanie

Datum: 18.09.2016 | Vložil: Rudy

Milá slečna Monika! Veľmi pekne Vám ďakujem za Vašu nádhernú stránku plnú lásky, pokoja, mieru a harmónie. Poznám ju už dávnejšie, no musím Vám napísať, že nikde inde som krajšiu stránku ešte nevidel. Je nádherná, zostavená s takou nehou a láskou, že dojíma často až k slzám, dotýka sa spolu s čarokrásnou hudbou až úplného vnútra človeka. Neha, láska a veľká múdrosť je vo Vašich článkoch, a teda aj vo Vašej nádhernej, krehkej, jemnej duši. Čistota, pokora a otvorenosť nahor ku Svetlu z Vás tryskajú na všetky strany. Je veľmi veľká radosť natrafiť na takú čistú a dobrú dušu, ktorá k tomu s veľkým odhodlaním, úsilím a láskou pomáha každému hľadajúcemu v jeho ťažkých životných chvíľach. Nech Vaša čistá skvejúca sa duša žiari na všetky strany, a rozdúchava plamienky čistoty, dobra a lásky v srdciach hľadajúcich ľudí! Veľká vďaka Stvoriteľovi za jeho všetky dary! Ak by sme ich aj my používali správne, mohli by sme tiež žiariť v láske, kráse, čistote a dobrote podobne, ako nádherne žiarite Vy. Že sa tak nedeje, je len naša chyba. Vidím však, aký krásny môže byť človek, ak kráča v stopách, ktoré nám Stvoriteľ predurčil. Prajem všetkým hľadajúcim, a aj Vám slečna Monika, veľmi veľa lásky, poznania, múdrosti, čistoty, dobra a snahy stať sa lepším a dokonalejším človekom. S pozdravom ostáva R.Deme ml.

Re: Poďakovanie

Datum: 09.10.2016 | Vložil: Monika

Milý pane Deme, vážím si Vašich krásných slov a děkuji za ně. Kéž by bylo takových citlivých mužů stále více...

Ďakujem

Datum: 27.01.2016 | Vložil: Helena

Milá slečna Monika,

ďakujem za vaše slová, povzbudenia a rady, ktoré sa mi od vás dostali. Ďakujem za váš čas pre mňa a za to, že píšete bez pretvárky, bez bočných záujmov. Ďakujem, že nezapadáte medzi tých, ktorým je prvoradá matéria a nesnažíte sa "zarábať"na ľuďoch, ktorí potrebujú pomoc.
Ste citlivá, jemná a vnímavá žena s mnohými talentami od nášho Stvoriteľa. Vážim si vás a považujem vás za čestnú a milujúcu ženu. Zo srdca vám prajem nech vás sprevádza Božia láska a požehnanie.

Re: Ďakujem

Datum: 03.09.2016 | Vložil: Monika

Milá paní Heleno, děkuji za krásná slova, za cituplnou vzájemnou komunikaci. Také Vás vnímám jako milující dobrotivou ženu a vážím si Vás. Děkuji.

Třpyt ticha

Datum: 07.12.2015 | Vložil: Letní Noc

Vaše stránky mě vtáhly do kouzelného světa víl, posvátného prostoru čistoty, krásy a jemnosti. Jsem ráda, že někdo takový jako Vy existuje :-) To, co děláte, má velký význam, tak v tom pokračujte. Vaše slova i obrazy léčí...

Re: Třpyt ticha

Datum: 03.09.2016 | Vložil: Monika

Milá ,,Letní noci" , děkuji za Vaše upřimná slova :-)

Poděkování

Datum: 21.01.2015 | Vložil: Lampová Mária

Poděkování krásné dušičce, paní Monice - milá krásná Moniko!

Právě jsem objevila Vaše stránky a moc zasáhly mou duši, - moc děkuji, že jste a jsem ráda, že jsem nalezla k nim taky cestu.
Nádherně ukazují, jak má žena správně působit v ženském principu, je evidentní, že jste nádherná duše - žena víla, která působí ve smyslu Zákonu Božích.
Děkuji Vesmíru, že jsou takové ženy ještě na Zemi.......

Re: Poděkování

Datum: 21.01.2015 | Vložil: Monika

Milá paní Mária, děkuji za procítěná slova.

Krásné paní Monice

Datum: 21.01.2015 | Vložil: Veronika

Milá paní (nebo slečno) Moniko...máte překrásné stránky, musíte být ohromně laskavý a citlivý člověk, oplývající přirozenou krásou těla i duše ..NÁDHERA!

Re: Krásné paní Monice

Datum: 21.01.2015 | Vložil: Monika

Upřimné díky za pochvalu, slečno Veroniko :-)

Pozdrav, poděkování, názor

Datum: 21.01.2015 | Vložil: Zuzana

Chtěla bych skutečně ze srdce poděkovat slečně Monice. Obrátila jsem se na Moniku s dotazem týkajícím se kartářek a jejich jasnovideckých schopností, chtěla jsem vysvětlit jak to funguje, proč mají takové schopnosti a.t.d....
Jsem velice vděčná za její odpověď, protože mi odpověděla opravdu podrobně a se zájmem. Na rozdíl od jiných webů, na které jsem se také obrátila. Ostatní mi okamžitě nabízeli různé obrázky a předměty k zakoupení, které mi dodají ochranu, sílu a spoustu dalšího.
Slečna Monika nechtěla vůbec nic a toho si opravdu vážím, jde vidět, že tady nepíše jen "pohádky" směřující k tomu, aby si člověk koupil "kouzelné" předměty, ale je zde proto, aby se lidé zamysleli nad sebou a smyslem svého života a snaží se podle mě udávat směr lásky a dobroty.
Takových lidí by mělo být více, ne jen těch, co ukazují, ale také těch, co naslouchají, proto si budu pro ni a nás všechny přát, aby to tak bylo.

Děkuji Moniko, Zuzana

Re: Pozdrav, poděkování, názor

Datum: 21.01.2015 | Vložil: Monika

Krásné, mockrát děkuji, paní Zuzano.

Poděkování paní Monice

Datum: 21.01.2015 | Vložil: Dana

Paní Monika pro mě byla hlavně před rokem DAREM Z NEBES. Píšu před rokem, protože přesně v tuto dobu jsme se "seznámily" přes její duchovní poradnu a byly v intenzivním kontaktu. Je mi VELMI NÁPOMOCNÁ, napsala mi tolik nádherných - MOUDRÝCH mailů, ke kterým se teď vracím a stále v nich nacházím něco, co si z nich mohu vzít. Měla jsem i jeden svůj zdravotní problém, který mi na dálku pomáhala léčit a musím říct, že s tím problémem jsem na tom dnes už mnohem lépe.
Celkově bych paní Monice MOC RÁDA poděkovala za VŠE, co pro mě udělala - za ČAS, ENERGII, VĚDOMOSTI, zkušenosti a spoustu dalšího. Nikdo jiný se mi takto s LÁSKOU a tolik ještě nevěnoval, navíc ZADARMO.
Jsem moc ŠŤASTNÁ, že jsem měla možnost paní Moniku poznat. Je to nádherná BYTOST plná slunce, nikoho čistšího snad neznám, proto ji považuji za svůj vzor a mohu všem vřele doporučit.
Pokud hledáte svého DUCHOVNÍHO LÉČITELE-UČITELE, může i pro Vás být paní Monika ta pravá.

Re: Poděkování paní Monice

Datum: 21.01.2015 | Vložil: Monika

Milá slečno Dano, Vy jste šikulka, mám z Vás radost, jak se Vám hezky daří. Děkuji.

Světlan

Datum: 21.01.2015 | Vložil: Zázračnici

Drahá Monika !

Srdečne Ťa pozdravujem , chválim a obdivujem, tak ako predomňou Janka, krásne citlivo, jemne prepracovanú stránku.
Presne do detailu vystihuje to aká si Ty sama. Jemná, krehká, vždy načúvajúca, vo vnútri i navonok šlachetná a múdra.
Veľmi, veľmi Ti na Tvojej ceste prajem veľa dobrého.
S úctou a pokorou, Jano Svetlan Majerčík.

P.S.: Tá hudba v úvode stránky je prekrásna. Kto je jej autor?

Re: Světlan

Datum: 21.01.2015 | Vložil: Monika

Milý pane Majerčíku,
velmi si vážím Vašich slov, které mě dojaly až k slzám.
Děkuji za krásnou podporu a posilu.
Jsem vděčná za to, že můžu znát takového člověka a skvělého muzikanta jako jste Vy.
Přeji Vám, ať Váš talent stále roste a obšťastňuje široké okolí a stejně tak moc chválím Vaše pěkné stránky www.janomajercik.sk .
Upřímně Vás pozdravuji.

P.S. Autorem je Paul Collier

Ahoj

Datum: 21.01.2015 | Vložil: Janka

Máš nádhernú stránku, ďakujem že som na ňu natrafila.
Je tu plno pokoja a harmónie.
Je taka nežná a kedže si ju spravila ty, tak verím že si taká aj ty :-)

Re: Ahoj

Datum: 21.01.2015 | Vložil: Monika

Milá Janko, děkuji za pochvalu, těší mě, že stránky takto působí. Dodává mi to sílu je stále zdokonalovat, aby zahřály u srdíčka, co nejvíce lidí...

Přidat nový příspěvek